JEDNA SIEĆ. WSPÓLNY CEL

Obchody jubileuszu 110-lecia Łukasiewicz – Instytutu Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego stały się okazją do otrzymania wielu wyrazów uznania i gratulacji. Obok listów przekazanych przez partnerów ze świata nauki, przemysłu i organizacji branżowych szczególne miejsce zajmują życzenia nadesłane przez instytuty tworzące Sieć Badawczą Łukasiewicz.

To wyjątkowy głos środowiska, które każdego dnia współtworzy jedną z największych sieci badawczych w Europie. Sieć Badawcza Łukasiewicz skupia 22 instytuty oraz tysiące naukowców, inżynierów i ekspertów pracujących nad technologiami i rozwiązaniami odpowiadającymi na potrzeby współczesnej gospodarki.

Przekazane z okazji jubileuszu listy gratulacyjne są nie tylko wyrazem życzliwości i uznania dla dorobku Instytutu, lecz także potwierdzeniem siły współpracy, która od lat łączy instytuty Sieci Łukasiewicz. Wspólne projekty badawczo-rozwojowe, wymiana wiedzy i kompetencji oraz zaangażowanie w realizację przedsięwzięć, które budują potencjał całej organizacji i wzmacniają jej wpływ na rozwój polskiej nauki oraz innowacyjnej gospodarki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim instytutom Sieci Badawczej Łukasiewicz za przekazane listy gratulacyjne. Traktujemy je jako wyraz zaufania oraz inspirację do dalszego rozwoju i podejmowania kolejnych wspólnych wyzwań.

Poniżej prezentujemy listy gratulacyjne przekazane przez instytuty Sieci Badawczej Łukasiewicz oraz Radę Główną Instytutów Badawczych.

przeczytaj również​

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds