KLUCZ SUKCESU dla dr. inż. Pawła Bielskiego

Podczas XXIX Sympozjum CHEMIA 2023 wręczono nagrodę wydawnictwa BMP – Klucz Sukcesu. Tym razem wyróżnienie trafiło do dr. inż. Pawła Bielskiego, dyrektora Łukasiewicz – IChP. Nagroda została przyznana za działania na rzecz rozwoju polskiego przemysłu chemicznego. Laudację wygłosił prof. Jacek Kijeński – laureat tej nagrody.

– Od początku kariery zawodowej człowiek polskiego przemysłu chemicznego poznał słodko-gorzki smak praktyki, ale boiskiem w zawodowym meczu życia, gdzie sprawdza się najlepiej i działa najbardziej efektywnie są obszary strategii i rozwoju – powiedział podczas laudacji prof. Jacek Kijeński. – Panie Dyrektorze, Pawle – życzę Ci, aby Klucz Sukcesu, który dziś Ci wręczymy w uznaniu tego, co było dotąd, otworzył nowe szlaki na znane morza, a może też na te, które dopiero poznamy. Dobrych Wiatrów – dodał

Klucz Sukcesu to statuetka, którą redakcja magazynu „Chemia Przemysłowa” i portalu kierunekchemia.pl przyznaje osobom, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju polskiej chemii.

XXIX Sympozjum Naukowo-Techniczne CHEMIA 2023 odbywało się w dniach 31 stycznia – 1 lutego 2023 r. w Płocku. Organizatorem wydarzenia jest BMP Sp. z o.o. Rolę Honorowego Gospodarza pełni PKN ORLEN S.A.

Więcej: https://www.kierunekchemia.pl/konferencja,2244,96013.html

Czytaj też: PODSUMOWANIE ROKU W BRANŻY – rozmowa z dyr. Pawłem Bielskim w “Chemia Przemysłowa” nr 1/2023

materiały: BMP