Powierzchnie do wynajęcia

Łukasiewicz – Instytut Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego mieszący się w Warszawie przy ulicy Rydygiera 8, w pobliżu nowoczesnego Centrum Handlowego “ARKADIA”, dysponuje powierzchnią do wynajęcia:

  • ICHP Powierzchnie laboratoryjnebiurową
  • laboratoryjną

Zainteresowanym oferujemy: konkurencyjne ceny, całodobową ochronę, możliwość płatnego parkowania na terenie Instytutu.

Atutem oferty jest atrakcyjna lokalizacja naszej nieruchomości w dzielnicy Żoliborz, bliskość do centrum oraz dogodny dojazd środkami transportu miejskiego z każdej strony Warszawy.

Bliższe informacje można uzyskać w dziale administracyjnym Łukasiewicz – IChP, ul. Rydygiera 8, pod numerem telefonu +48 22 568 20 11 lub skierować pytanie na adres e-mail ichp@ichp.lukasiewicz.gov.pl

 


Łukasiewicz – Instytut Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Warszawie dysponuje dwiema salami przeznaczonymi do organizacji szkoleń i konferencji, również przez podmioty zewnętrzne.

ICHP - sala seminaryjnaSala seminaryjna, budynek nr 1

Nowocześnie wyposażona, klimatyzowana sala seminaryjna o powierzchni 53,3 m2 na I piętrze budynku nr 1 nadaje się idealnie na organizację szkoleń bądź konferencji. Posiada 22 miejsca siedzące w ustawieniu szkolnym lub 30 miejsc w układzie konferencyjnym, z możliwością podłączenia komputerów.
Na wyposażeniu sali znajduje się rzutnik multimedialny, ruchomy ekran, flipchart. Sala posiada szatnię i zaplecze socjalne.
Ponadto możliwe jest przygotowanie i obsługa przerw kawowych (kawa, herbata, woda, ciastka) lub zorganizowanie lunchu dla uczestników seminarium/konferencji w położonej na terenie Instytutu stołówce.

 


ICHP - sala konferencyjnaSala konferencyjna, budynek nr 10

Świeżo wyremontowana sala konferencyjna o powierzchni 49,6 m2 na parterze budynku nr 10 przeznaczona jest na konferencje i spotkania biznesowe. Posiada 30 miejsc siedzących w ustawieniu konferencyjnym lub 18 miejsc siedzących w ustawieniu szkolnym.
Opcjonalnie na wyposażeniu sali znajduje się nagłośnienie i rzutnik multimedialny. Dodatkowo wyposażenie sali uzupełniają: samodzielne wejście i obszerny hol, szatnia i toaleta.
Ponadto możliwe jest przygotowanie i obsługa przerw kawowych (kawa, herbata, woda, ciastka) lub zorganizowanie lunchu dla uczestników seminarium/konferencji w stołówce położonej w bezpośrednim sąsiedztwie sali.
Przed siedzibą Łukasiewicz – Instytutu Chemii Przemysłowej znajduje się duży parking otwarty (opcjonalnie istnieje możliwość parkowania na ogrodzonym terenie IChP). Siedziba Instytutu znajduje się w dogodnym komunikacyjnie miejscu – ok. 15 min od Centrum; niedaleko Dworca PKP; w bezpośrednim sąsiedztwie przystanek tramwajowy i autobusowy.

Cena za wynajem sal do indywidualnej negocjacji.


Kontakt:

Kierownik Działu Administracji – Mariusz Sar

tel. +48 22 568 20 11

Dział Administracji:

tel. +48 22 568 23 92, +48 22 568 23 89